פוקס עיצוב אתרים-ניהול תוכן

ניהול תוכן

מערכת הניהול ג'ומלה (joomla) הינה מערכת ניהול תוכן (CMS) שזכתה במקום הראשון בתואר מערכת ניהול התוכן הטובה ביותר מבין מערכות ניהול התוכן האחרות המבוססת שפת PHP. בעזרתה ניתן לבנות אתרי אינטרנט ואפליקציות (יישומי רשת) מתקדמים.

אתרים דינמיים (אתרי תוכן)

פוקס עיצוב אתרים: אתרים דינאמיים לניהול תוכןג'ומלה מאפשרת לשלב תכנים מגוונים באתר כגון: מאמרים, בלוגים, לוח-ארועים, יצירת רשימות דיוור,חנות מקוונת, פורומים, טפסים משוכללים, גלריית תמונות (גם פלאש), עדכון תכנים ו/או הורדת קבצים דרך האתר ע"י הגולשים ועוד ועוד.. והכל עם נוחיות מירבית בעדכון תכנים אלו, לפי הצורך, ע"י מנהל האתר (הלקוח).

למעשה, מנהל האתר יכול לשלוט במידע המוצג באתר:  למשל, באתר המציג מאמרים בנושא כלשהו, יוכל מנהל האתר להוסיף, לערוך ולעדכן מאמרים באופן חופשי לחלוטין. כך לגבי ניהול גלריית התמונות לוח האירועים וכדומה. בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן מאפשרת ליצור סדר בפריטי התוכן (דפים \ מאמרים \ מוצרים) ובכך עוזרת לנהל אתר עם מספר גדול של פריטים.

כיצד מערכת ניהול התוכן עובדת?

מדובר בממשק נח וגמיש, אשר הגישה אליו מתבצעת אונליין או דרך תוכנה היושבת על מחשב המשתמש. הכניסה למערכת מתבצעת על ידי הכנסת שם משתמש ומוגנת בסיסמה. בעת הכניסה לממשק נפתח תפריט ייחודי לשינוי התכנים הקיימים באתרו כגון טקסט, תמונות וקטעי וידאו. במרבית המקרים לא ניתן לשנות את עיצוב האתר מטעמי זהירות אסטטיים ( בניית אתרים ועיצובם דורשים מקצועיות רבה ומשתמש חסר ניסיון  עלול לפגוע באתר שלא בכוונה).

 

מנסיון לקוחותיי

מנסיון לקוחותיי, אני יכולה להבטיח כי מערכת ניהול התוכן הינה איכותית וידידותית למשתמש, פשוטה לתפעול ואינה מצריכה ידע מוקדם בתכנות. כל מה שדרוש הוא ידע בסיסי במחשבים ובכניסה לאינטרנט, ידע אשר קיים כמעט אצל כל אחד ואחת מאיתנו.

אתר תדמיתי

אתר תדמיתי

אתר תדמיתי אתרי תדמית הינם אתריי מידע שיווקיים, אשר מטרתם העיקרית הוא לספק אינפורמציה אודות העסק,...

אתר קטלוג/חנות

אתר קטלוג/חנות

אתר קטלוג/חנות אתר קטלוג הינו אתר המספק לגולשים מידע מפורט, עד כמה שניתן, אודות מוצרים שונים...

אתר נדל"ן

אתר נדל"ן

אתר נדל"ן אפשרויות מבקרי האתר: תפריט חיפוש נכס עם אופציה לחיפוש מתקדם תצוגה של נכסים נבחרים בדף הבית תצוגת...

Scroll to Top